Dostawa i płatności

Sposób dostawy:

 1. Przesyłka pocztowa – firma Poczta-Polska; S.A. Regulamin: http://www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2017/05/Regulamin-świadczenia-niepowszechnej-usługi-pocztowej-Paczka-obowiązuje-od-1-lutego-2019r..pdf

 2. Przesyłka kurierska InPost - firma InPost Express Sp. z o.o.: Regulamin: https://inpost.pl/sites/default/files/regulaminy/regulamin-swiadczenia-uslug-pocztowych-i-przewozowych-przez-inpost-express-sp-z-o-o-obowiazujacy-od_2.pdf

 3. Przesyłki Międzynarodowe – usługa realizowana przez firmę FedEx lub DHL.

 4. Koszt dostawy na terenie Polski za pośrednictwem Poczty-Polskiej S.A. wynosi 13 zł.

 5. Koszt dostawy na terenie Polski za pośrednictwem InPost Express Sp. z o.o. wynosi 16 zł.

 6. Koszt dostawy na terenie krajów EU 30zł. Koszty wysyłki dla innych krajów można znaleźć w koszyku, podczas składania zamówienia.

 7. Jeżeli nadana przesyłka nie zostanie odebrana przez Klienta, wszelkie koszty powrotu przesyłki oraz jej ponownego nadania ponosi Kupujący. W przypadku, kiedy Klient dokonał przedpłaty i nie odebrał przesyłki, zostanie ona nadana jedynie po uregulowaniu kosztów przesyłki powrotnej i przesyłki ponownej. Sklep internetowy by.CATS design reprezentowany przez PROJECT[OR] GROUP – Mateusz Wojciechowski-Cavour nie przyjmuje przesyłki zwrotnej za pobraniem.

 8. Podczas odbioru przesyłki od kuriera prosimy sprawdzić stan i kompletność zawartości przesyłki, a w przypadku stwierdzenia mechanicznego uszkodzenia lub niekompletności jej zawartości jesteście Państwo uprawnieni do przyjęcia przesyłki i jednoczesnego spisania – w obecności kuriera – protokołu szkody zawierającego opis stwierdzonych nieprawidłowości. Protokół powinien być sporządzony i podpisany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach (jeden dla kuriera, drugi dla Was). Protokół szkody prosimy dołączyć do reklamacji – ułatwi nam to ubieganie się odszkodowania od firmy kurierskiej. W przypadku uzgodnionej przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. przesyłkę sprawdzamy przy odbiorze – adresat ma prawo zgłosić reklamację odnośnie przesyłki w placówce odbiorczej Poczty Polskiej S.A. na ich formularzu.

 9. Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możecie w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody w obecności kuriera. Jednocześnie w takiej sytuacji prosimy o pilny kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: bycatsdesign@gmail.com lub numeru telefonu: +48 32 201 60 77.

 10. Reklamacje prosimy zgłaszać zgodnie z §6 Regulaminu sklepu dostępnym pod adresem internetowym: http://bycatsdesign.com/regulamin

 

Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności towaru. W sytuacji, gdy towar jest na stanie, wysyłamy go w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli brakuje na stanie zamówionych produktów, informujemy Klienta o tym fakcie i podajemy przybliżony czas oczekiwania, z reguły zamówienia wysyłane są w ciągu 4-5 dni roboczych.

 

Rodzaje płatności:

Za zamówienie dokonane w Sklepie by.CATS design można zapłacić poprzez:

 1. Płatność przelewem online - płatność z góry za pośrednictwem serwisu t.pay. Po dokonaniu zamówienia zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do serwisu transakcyjnego, gdzie należy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

 2. Płatność poprzez system PayPal.

Warunkiem wydania/wysłania zamówienia jest zapłata za towar i przesyłkę.

Za sprzedany towar sklep by.CATS design wystawia odpowiedni dokument – fakturę VAT.

Jeżeli kupującym jest konsument, Sprzedawca obowiązany jest niezwłocznie wydać rzecz kupującemu nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej.

W razie opóźnienia sprzedawcy kupujący może wyznaczyć dodatkowy termin do wydania rzeczy, a po jego bezskutecznym upływie może od umowy odstąpić.

Wszelkie pytania odnośnie płatności i dostawy prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: bycatsdesign@gmail.com.